לידה בבית בליווי דולה

שוקלים אפשרות של לידה בבית? מחפשים מלווה עבור לידת בית? רונית קופליס היא מהוותיקות והמנוסות של מלוות הלידה בישראל. היא דולה מוסמכת כמובן ומעבירה קורסי הכשרת דולות מזה מספר שנים. רונית מלווה ולוותה לידות בית לעשרות נשים אשר החליטו ללדת במקום הנוח והטבעי ביותר עבורן – בבית שלהן

אז אם אתן מחפשות מישהו שאפשר לסמוך עליה ללוות את הלידה שלכן בבית – התקשרו לרונית : 0528491616

שירותים נוספים המוצעים על ידי רונית וצותת גאיה מקום
א. סדנאות הכנה ללידה
ב. הכשרת מנחות הכנה ללידה
ג. לימודי הסמכה לדולה – קורסי דולות
ד. טיפולים פרטניים לנשים בהריון
ה. מעגלי  נשים

קורס הכשרת תומכות לידה והריון – דולות
כל מה שרציתם לדעת אך לא ממש העזתם לשאול : מה זאת דולה, מהו  קורס דולות, היכן כדאי להירשם למסלולים של לימודי דולה ואיפה המקום הטוב ביות להכשרת מלוות לידה.  כמה זה עולה? ואצל מי כדאי ללמוד?

המוסדות המובילים בישראל אשר מכשירים תומכות לידה ודולות הינם בית הספר לאמנות הלידה , בית גאיה מקום בראשות רונית קופליס, מכללת רידמן, ולאחרונה גם מספר קורסים פרטיים על ידי מיילדות ודולות עצמאיות

שאלות אשר נפוצות לגבי לימודי הכשרת דולה
מדוע בכלל ובאם כדאי ללדת עם דולה? באילו כלים המשתמשת הדולה במהלך הלידה? מהו ההבדל בין דולה  ובין מיילדת? האם  דולה יכולה ללוות את היולדת בתוך חדר הלידה? כמה עולים שירותיה של הדולה? כיצד נדע אם הדולה עברה הכשרה רצינית?

מרכז אמא אדמה מקום מציע קורס דולות מהאיכותיים בישראל – מסלול הכשרת דולות והכשרת תומכות לידה. תעודה של מקצוע הדולה בחצי שנת לימודים.

טלפון לפרטים
09-7408693

לאתר נוסף המספק מידע על הריון , לידה ופוריות