אימון זוגי בצפון – איל שריג

שמי איל שריג. אני עובד הרבה שנים עם אנשים, בין אם בניהול, ובמיוחד בליווי זוגות במשבר.

אני נשוי בשנית עם ארבעה ילדים "לפי הספר" שלי – שלך – שלנו J

עם השנים הבחנתי שאני מלווה ומייעץ לזוגות במגוון תחומים:

זוגיות במשבר, "זה כבר לא אותו דבר", יש קשר כזה או אחר עם גבר או אשה אחרים, משבר בקריירה שמשפיע על הזוגיות, חוסר בזמן פנוי אחד לשני. ניהול או חוסר ניהול פיננסי נכון, דבר הגורם למתחים רבים בבית.

זוגיות שנייה, או כפי שזה נקרא פרק-ב. כאן ישנה שפה מיוחד, שאני קורא לה "שפת ה-ב",   יש כאן שיקולים וצרכים שאנו בד"כ לא מכירים מהזוגיות הראשונה, זמני איכות עם ילדים בזמנים קבועים וקצובים, ניהול פיננסי שונה לחלוטין, זמני איכות זוגיים ומשפחתיים מורכבים יותר, משפחה רחבה יותר, משליך על החגים, ימי הולדת

זוגי עסקי, יש לא מעטים ביננו שיש להם עסק קטן – בינוני צורך את אותם משאבים כמו הזוגיות: זמן, זמן איכות, ניהול כספי, שיווק, כ"א. כאן אני יודע לשלב בין שני התחומים מהידע והניסיון. ומדהים לראות כל פעם מחדש, כשאנו רותמים את בני הזוג למודעות של בעיות העסק ומעלים במקביל את המורכבות של הזוגיות ויחסי המשפחה, איך כשיש רצון לשתף, להקשיב ולהבין, ולא: "אף פעם אין לו/לה זמן", "העסק תמיד יותר חשוב", איך העסק צומח ובמשפחה ובזוגיות הקשרים נהיים יותר איכותיים ועמוקים.

לאורך השנים מעבר ללימודים מנהל עסקים, ייעוץ זוגי, גישור למדתי ופתחתי שיטות של אבחון, אם בעזרת מפה אסטרו-נומרולגית, ואם בעזרת "מודל האמונה", שפתחתי, המאפשר לעבוד בשלבים על פתירת מורכבויות שונות בחיים ומציאת דרך מאוזנת להצליח בחיים ובזוגיות.

אני עובד בעיקר באזור הצפון, כפי שלקוחה שלי הגדירה פעם "מחדרה וצפונה", ובמקרים מיוחדים כמו לקוחות מהרחוק יותר, כולל לקוחות מחו"ל, אני עובד דרך הסקייפ.

הכי פשוט לשלוח לי הודעה בנייד : 0528-345453 ,

וכמובן למלא כאן באתר שלי את דף צור קשר  .

אני מבטיח לחזור באותו יום, באחד מ"חלונות הזמן" שלי.